Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz gaborbol #107 üzenetére

    Szerintem a profizmus inkább a módszerekben és a jó módszerekre alkalmas rendszer építésében rejlik. A kezdő pöcsöl, a profi azonnal a lehető legkevesebb lépésben megold és továbblép és mindig van mindenre pénze, mert van neve. Szerintem ha pénz van (és van) a méret csak a létszámot határozza meg, van egy csapat a tetején egy szervező ember piszok jó kapcsolati tőkével, szervezetépítési tapasztalattal és szakértelemmel érdekes mód programozó szokott lenni egyéb diplomákkal, olyasmi mint a human manager, hogy közvetlenül a főgóré mellett áll a szervezeti felépítésben, csak ő nem dolgozik munkavállalóként, mert megfizethetetlen, csak megbízásos projekt alapon nyomja, viszi a saját csapatát és a helyi rendszergazdákkal kooperálva villant, ezen a pályán ami a gyakorlatot illeti ő a Don és csak a tőkeerős cégek tudják megfizetni, mert olyan eszközbeszerzési költségeket követel na meg persze munkadíjat, de bármi kell az határidőre kész van. Az ilyennek se családja se semmije, csak a meló, viszont ha akkora mázlid van hogy éppen ott vagy ahová hívják, akkor még aludni se menj haza, mert amit tanulhatsz tőle abból minimum 10 évig megélsz. Profi. Na ezért nem akarok én profi lenni. Az nem élet hidd el, még a pénzét se tudja élvezni, családja meg ha van is, mindnek tönkremegy.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz czpitti #147 üzenetére

    Hamachi

    Ha rám hallgatsz inkább ezzel emuláltok LAN-t a neten és úgy játszotok. A server-kliens megoldásnál a server-t elindító fél internetkapcsolatának feltöltési sebességével lehet gond, a dinamikus IP-t még ki lehet védeni, de ezt nem fogod tudni szoftveresen megoldani, így laggolni fognak a hozzád csatlakozók.
    A Hamachi képes úgy virtuális hálózatba kötni kettő vagy több számítógépet az interneten keresztül, mintha azok hagyományos helyi hálózatra lennének kötve, és minden a helyi hálózaton működő funkció ezen is működik. A két gép közt létrejövő kapcsolat erősen titkosított, harmadik személy nagyon nehezen férhet hozzá. Továbbá rengetegen használják online játékokhoz, melyek tökéletesen működnek ezzel a programmal.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák