Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    válasz Hedgehanter #743 üzenetére

    arcserverel volt dolgom, addig jo amig 1 gepet kell vele menteni, tobb gepes kornyezetben keyd atlathatatlan lenni, a logja meg borzaszto

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

  • gaborbol

    őstag

    válasz Hedgehanter #743 üzenetére

    Job recovery-t megnezem, hatha tudok allitgani ezt-azt.

    Az exchange is lefut gond nelkul,ha nem policy job....

    Policy azert jo, mert megcsinalod, es utanna tok gyorsan-konnyen lehet vele jobokat csinalni egy sablon gyakorlatilag.

    VBC meg a vmware szerver mentese a BE-nek, nem fajl szinten menti le a szervert, hanem rendes virtual szerverkent, egyszer vissza kene allitanom valamit belole, csak a kivancsisag kedveert.

    A licenszeles meg annyiban gond, hogy siman gyokerek, minden szarra vegyel licenszet, kulonben nem lesz mentesed, illetve lesz csak kihagyja belole az adatbazisokat, de azert a full backup az sikeres lesz.

    Van ugyfel, lelepett a rendszergazad aki volt nekik, atvettuk mi, neztem en hogy megy a full backup, sikeres is volt, nem lattam meg elotte backup exec-et soha.
    Par het mulva elpukkadt az sql adatbazis, kertek allitsa vissza a mentest, mondom siman, melyik napra?

    Hetfo, okes visszaallitottam ott volt minden kiveve az sql adatbazis, csak az ures konyvtar.
    Google->B.E-> Licensz->nem volt sql licensz megveve az meg nem szolt ki az istenert sem, hogy hej paraszt meglasd megszivod....

    Amikor atvettuk a ceget, szepen csinaltam ntbackup job-okat az osszes adatbazisra,napi szinten kulon konyvtarakba, egy fajlszerverre, ha a BE vagy a NAS elszarodik akkor meg mindeig legyen hova nyulni, vegul ez huzott ki a szarbol azota nem a szivem csucske.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák