Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    Topikgazda

    válasz bobsys #549 üzenetére

    Majd kipróbálom, de most nem ez az elsődleges :)
    Amit eddig cumiztam:
    Exchange 2003 felől nem látszódott a legacy routing group a 2007 felé, az új szerverről látszódott minden faszán, meg kellett piszkálni adsi edittel a configuration namespace-ben a connector jogait, aztán látszódott. Valahogy rákerült egy deny :F
    Másik aranyos dolog a domain wizard állandó elszállása volt, nem tudtam rendesen végignyomni, bár mintha megcsinálta volna, remélem nem lesz vele gond.
    A mai napot meg sikeresen fullosan elbasztam, a companywebet próbáltam migrálni, a prepare cucc csak nyomott számomra értelmezhetetlen képernyőnyi .net-es hibaüzenetet, ezen kívül minden jól ment, persze később sírt, hogy nem lesz jó, és nem is engedett tovább. Aztán a cégnél kinyögték, hogy 2004 óta senki se használja, bár korábban meg a hihetetlenül fontos kategóra volt :D
    A nap csúcsa meg az a zyxel router volt amin nem tudtam egy épkézláb portforwardingot beállítani, pedig már volt legalább 100 router amin meg tudtam csinálni, de ezen az egyen nem. Ha bármilyen portot átraktam másik IP-re, nem válaszolt, úgyhogy holnap viszem a cserét.

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák