Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsodaPOK

    senior tag

    válasz brd #3246 üzenetére

    Battery-t 2 hónapja cseréltünk. Akkor volt firmware frissités (előjött egy cache kezeléssel kapcsolatos hiba és IBM javaslatára frissitettük). Cache jelenleg működik.
    Az akku csere után megtapasztaltuk, hogy milyen, ha nincs cache. Azt a kinlódást nem kivánom senkinek. :(
    Ja meg akkor jöttünk rá, hogy tök szép meg jó, hogy dual controller, dual switch, szerverekben dual nic iSCSI-ra, csak épp a multipath-t felejtették el bekonfigurálni elődeink. Aztán a virtuális gépek nem vették túlzottan jó néven, mikor az ő általuk használt controllert kikaptuk a storage-ból. Azt a szép látványt, mikor a fél világ Saved-Critical állapotban van :D

    Viszont akkor szerintem azt fogom csinálni, hogy elindulok a kályhától. Végigmonitorozom, hogy mit produkál nyugis időszakban, mit terheltebb időszakban.

    Performance Monitoron kivül mit érdemes használni?
    Esetleg valami irányszámok, hogy egy ilyesmi kategóriájú storage-nak mit kéne tudni?

    DopeBob:
    Igen, kb 10 virtuális gép és Exchange 2010.
    Érzésre én is azt gondolom, hogy baromi sok ennyi vinyóra ennyi virtuális gép és ha 2-3 gép csak picit is dolgozik már nem tudják az olvasófejek, hogy hova rohanjanak.
    Ezért kezdtem el gondolkodni, hogy hogy lehetne átszervezni a dolgokat.
    Pár vinyót talán be tudunk szerezni, ha muszáj lesz, csak mennyit? 1-2-10? Ezért irtam, hogy ha most pl hasraütésre beleteszünk 3 vinyót, nem vagyok benne biztos, hogy az megoldja a problémát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák