Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Gargouille #26582 üzenetére

    Kábelezés is trágya (gigabit fele hálón nincs meg, több helyen kézzel kötögettem le 4 érpárat ami még működik hogy legalább működjön), eszközök meg nagyrészt TP-link legolcsóbb cuccok. Ahogy engedik cserélgetem le Mikrotikra meg újabb TP-linkekre. Extrának annyi hogy mindenhol szünetmentes van vagy huszonx darab mert pár óránként áramingadozás van az ipari gépek és a több betáp miatt (ma 3 akksit cseréltem ki). Logokba ilyen 190-255v-ig látok bejövő feszt a szünetmenteseken. Vicces amikor bekapcsolnak egy nagyobb gépet és az összes szünetmentes sípolgat az irodában. Itt márkátlan tápok még szünetmentesen is kevesebb mint egy év alatt meghalnak (tele van a raktár lcpower, npower stb szarokkal).
    Hibakeresés csak munkaidőn kívül lehet de akkor meg nem tudom tesztelni rendesen.
    Az igazi az lenne ha cat6 ftp-vel újra lenne húzva az egész és egyféle switchekkel menne minden.
    A kérdéses switch kültéren van magasan mindenféle borítás nélkül, néha veri az eső. :DDD Szerintem a bele is szét van rohadva. Működik még az biztos mert az egyik épület arról meg 4-5 géppel. De szerintem az is okozhatja a hibát.

Új hozzászólás Aktív témák