Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    Topikgazda

    válasz iwu #2617 üzenetére

    Én eddig mindig migráltam, ha jól elő van készítve egy hétvége alatt át lehet pakolni mindent. Már csináltam vagy tizet, pár dologra érdemes figyelni (dhcp reservation-t nem viszi át a varázsló, public folderekkel mindig szívtam, a legegyszerűbben pst-be ki, pst-ből vissza megoldások működtek).
    Semmiféleképp se raknám újra tiszta lappal, mert aztán egy hétig lehet vissza mászkálni minden kis kimaradt hülyeség miatt (Mancika nem fér hozzá a viccess levelek mappához, pedig régen tudta stb)

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

  • gaborbol

    őstag

    válasz iwu #2617 üzenetére

    Ilyen esetben egy sbs 10-15 gep 24 orat szoktam az ajanlatba irni,ha minden uj,aztan ujrahuzok mindent. A migracio talan 16-18 oran keresztul tartott, nem volt speci program csak exchange meg megosztott könyvtárak.Mondjuk mire elfogadta a migration tool a régi szerver-t az nem volt egyszerű, tényleg minden szar fel kell, hogy legyen patch-elve rajta, még az is ami nincs a szerveren :(((
    Látok itt egy SQL 2000-et futtassa a frissítés,(de hát nincs) letölt frissit, SQL 2000 nem található...Szögelés->nem keresi többé...

    Annyi volt gogy a 2 GB-nál nagyobb fiókok elhasaltak migrálásnál azt át kelett billenteni, aztán megnövelni a storage limitet és akkor minden ment elsőre, annyi hogy én eddig sbs hez mindig mail.akarmit SSl-vettem, itt is rutinból.... :DDD aztán kértem egy újat remote.akarmi.com-ra és minden frankón ment is,nem érsdemes küzdeni ellene. Nem is volt panasz, a kliens gépekhez nem is kelett nyúlnom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák