Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Tamy #10039 üzenetére

    Szerintem küldd át, majd megy pü. Az a gáz, hogy onnan nekem kéne cucc, csak ugye nem lehet. Szóval érdekelt vagyok :U

    Van két Athlon64 X2 2GB DDR2-vel, nem tudom honnan, most pottyant és rohadt poros. Egy valag P4 Celeroncs S478 2,2GHz fostaliga, vagy Intel Extreme-mel (az kell) vagy MX400-as GeForce-szal. Meg még 1-2 random gép. De a Celeroncsból egy teremnyi, vagy több van. Hiszen onnan kerültek ki, mikor megkaptuk az i5-öt. Általában működnek, baja a Mercury táp és az esetlegesen miatt elrohadt HDD.
    Ugyan már panaszkodtam itt a fórumban, milyen rosszul állunk pl router téren, meg ugye komplett teremnyi 256RAM-Intel Extreme 2 P4 van. És a könyvtárban is Athlon 64 x2 1GB RAM díszeleg S3 IGP-vel. De azok jó állapotúak, újabbak, valamint azokból van egy teremnyi egyforma. Amúgy sincsenek agyonhasználva, meg kaptak herélt OS-t, a net miatt amúgy se lenne gyorsabb, az Athlon 64 meg így elbír a netbeans-szel.
    Ugyebár Szegeden ez valami elit gimnázium vagy mifene. Szóval a diákok i5-ös 4GB RAM-os GT210-es gépeket nyúznak, 3 teremnyi. Király. Viszont a táp milyen lenne? Kaka...
    Meg is van az első HDD áldozat...

    Amúgy azt tudom, hogy rázós lesz :DDD

Új hozzászólás Aktív témák