Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskutyák

    aktív tag

    Sziasztok!

    Hátha Ti tudtok rá valami megoldást.

    Adott egy tartomány cégnév.local, ebben egy SBS2008, de nem ez a lényeg, hanem a következő:

    Van a hálózatban egy tesztgép, ami bent van a domainben (windows 7 embedded) ezen található egy megosztott mappa. 2 napja jelentkezett az a jelenség, hogy csak az én gépemről nem érem el a megosztását. Minden más megosztást látok a saját gépemről, a tesztgép pingre válaszol, távoli asztallal át tudom venni. Más gépről el lehet érni a megosztását, tartományon kívüli XP-s gépről is. Itthonról, VPN-en keresztül is elérhető. A tesztgépről is elérhetőek más megosztások.A tesztgépről a saját gépem megosztását sem érem el. A tesztgépen frissítettem hálókártya drivert, nem segített. Megszüntettem majd létrehoztam újra a megosztást, jogosultságok rendben. Nem segített. Tűzfal beállításait ellenőriztem, semmi eredmény... :F :F Egyenlőre tanácstalan vagyok, hogy merre induljak el.

    Lenne erre valakinek ötlete? Hálás lennék érte. Fontos lenne, hogy ezt a gépet elérjem :W

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

Új hozzászólás Aktív témák