Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz kraftxld #906 üzenetére

    Kraft: az exchange tipped 100% talat, kocsi szepen, meg nem tudtam megcsinani, mert a mail recovery kene, tegnap 6 orat jatszottam vele, minden eredmeny nelkul....

    Pontosan ezt csinaltam amit linkel a leiras vegen. :(

    A full backup lement mindig, de a transaction log nem torlodott egy ISG-on, a tobbi 4-en viszont igen. Azt mondta hogy az store nem volt fullbackupolva honapok ota.

    Fogyott a hely, kinomba bekapcsoltam a circular log-ot,olvastam ,hogy szopas lesz csak nem tudtam miert, eloszor tokre orultem, mert minden hely felszabadult szinte azonnal, legalabb a szerver nem dolt be.

    Csinaltam egy full backupot, a logok kipucolodtak,majd elkezdtek noni normalisan, a szerver eszrevette, hogy volt sikeres fullbackup, minden fasza.

    Masnap konzol kinyit,egybol error, exchange nem tudja megallapitani a legutolso sikeres fullbackup datumat azon az egy store-on.

    A que ba 600 email, es bazi lassan mentek ki a levelek. Node egy ujraindit, atesett node 2-re onnan megy szepen, de amint amint visszarakom node1-re kezdoik elorol, most mar tudom ,hogy reseedelni kell es akkor jo lesz.

Új hozzászólás Aktív témák