Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz orionstar #687 üzenetére

    Jol hangzik amit irsz, erdemes megprobalni bar szerintem egy het az eleg rovidke, gyakorlatilag semmi.

    Viszont a cegnek eleg nagy riziko. Ne erts felre, meg veletnelul se vedd magadra, de gyakorlatilag egy "idegennek" aki csak egy hetig marad, nem is tudom mit mutatnek meg a cegbol.
    Ugyfelhez nem vihetnelek, mert nem ismerlek, nem tudom mit tudsz, szerverekhez szinten nem engedhetlek oda, Ticketing rendszerben benne van az osszes ugyfelunk, jelszavak, hozzaferesek,cimek, stb .Esetleg nemi hardveres melot, az okes lenne.

    3-6 honap az mashogy hangzik, annyibol mar meg lehet ismerni valakit, lehet ra "szamitani" valamilyen szinten, ha csak napi 4 oraban is pl, az is valami.A volt ceg ahol meloztam Pecsett volt hogy "befogadott" igy embereket, de ok egy teljes nyarat ott toltottek vagy tobbet, volt aki konkret allasajanlatot is kapott a nyar vegen.

    Viszont az egy kis ceg, sokfele profillal. Ebbol fakadoan volt ott mindenfele tapasztalatban volt resze a jelentkezoknek, hardver-szoftver-support-raktar-logisztika-eletronika :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák