Új hozzászólás Aktív témák

  • orionstar

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szívesen vállalnék egy-két hetes gyakorlati munkát (rendszergazdaként) Pécsett egy KKV-nál vagy multinál, augusztus hónapban vagy szeptember elején, kíváncsi vagyok hogyan működik a nagyobb cégeknél a hétköznapi ügymenet, a support, a ticket rendszeres munkavégzés.

    Napi szinten Windows Server 2008R2 Web Edition-nel van tapasztalatom FTP, Web, SMTP szever üzemeltetés terén. Ezt megelőzően Debian Linux-szal foglalkoztam hasonló szolgáltatásokat használva, kiegészülve game server hosting-gal. Ezen kívül Windows Server 2003 R2-vel foglalkoztam AD, fájl szerver, DHCP, WSUS stb. téren. Továbbá idén, idevágó téren PHP alapon futó szervermonitorozó-webadmin szolgáltatás fejlesztéssel(játékszerverekhez), ASP.NET-ben webes kezelőfelület készítéssel IIS 7.5-höz.

    Amennyiben konkrét lehetőségről nem tudtok, a tippeket is megköszönném, hogy melyik cégeknél, esetleg kinél lehetne próbálkozni. Egyetemista vagyok, ezért napi nyolc órában csak szeptember elejéig tudnám vállalni. Akár ingyen is vállalnék egy egy hetes gyakorlati lehetőséget nagyobb cégnél, a lényeg a tapasztalatszerzés.

    Üdv.:
    orionstar

    [ Szerkesztve ]

    "...szeretem ha a világ jó néha kell már egy emberi szó..."

Új hozzászólás Aktív témák