Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    Nem a legfontosabb kérdés a topikban, de nem tudtam hol kérjek segítséget a témában.

    Office Update kérdéskörben kellene egy szakértő. Van ugye az iskolai használatra szánt Microsoft Office 2010 Professional Plusz X86 HUN telepítő. Ezt felrakom, valamint Windows Update-ről letöltöm hozzá az összes frissítést. Többször kerestettem vele kézzel frissítést, de már nem talált, tényleg felment minden lehetséges frissítés.
    Ezek után feltettem a Microsoft SharePoint Designer 2010-et, majd rá az SP2-es javítócsomagot. Ezek után a Windows Update 11 frissítést ajánlott fel az Office 2010-es csomaghoz, melyeknek dátumai újabbak voltak, mint a SharePoint SP2 kiadásának dátuma, gondoltam - elég buzin van megoldva - és a SharePointhoz az SP2 óta megjelent frissítések, csak Office 2010-nek nevezték el őket. Szépen felraktam ezeket is. Ekkor jött a hideg zuhany. Felkínált újabb 21 frissítést az Office 2010-es programcsomaghoz, melyek rendre régebbiek, mint a SharePoint SP2, sőt 2012-es majdnem mind. Utánakerestem kíváncsiságból a frissítéseknek, és jóval régebbiek, mint ami jelenleg aktuális. Írok egy konkrét példát:
    Biztonsági frissítés a 2010-es Microsoft Office 32 bites változatához (KB2553091)
    Ez frissíti a C:\Program Files (X86)\Microsoft Office\Office14\Oart.dll fájlt a 14.0.6106.5005 verzióra. Azonban a gépen jelenleg a 14.0.7015.1000 verziója van a fájlnak, tehát újabb, mint amire frissíteni akar. Akkor mi az édes anyáért kínálja fel?

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák