Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    Na vazzeg ezt le kell irnom.
    Vol egy customer server, a customer eltavozott a tamogatott ugyfelek kozul ezert a box kivonasra kerult. Keszult egy szep change ticket mindenkin vegig ment. Halozatosokon, toroltek a kapcsolatot koztunk es az ugyfel kozott, rajtunk, en fogtam kivettem a domainbol, zaroltam a computer accountot minden ami kell majd szepen felhasznaltam masra a gepet. Konkretan csinaltam belole (virtualis gep) egy teszt szervert ahol lehet tesztelni az uj automata ticketing rendszerunket. Ezt bele is irtam a change ticketbe es atraktam az utolso csoportra kik a monitoringert felelnek, hogy akkor toroljek a monitoring toolbol a servert mar nem kell, hiszen teszt server basztatni fogjak ejjel nappal kell a fenenek rola ticket.
    Mindenki orul a csavo angliaban tud tesztelni szep az elet.
    20 perce irt egy e-mailt, hogy mi a stajsz a cuccal mert nem tudja pingelni es hat kene.
    Semmi gond vmware client indit es baze nincs ott a gep! Aaaaaaaa!
    Valaki ugy gondolta, hogy az a server nem kell es torolte a picsaba.
    Megorulok. Direkt a Test nevu csoportba raktam, erre valamelyik nagyokos holland networkos/securitys esetleg a rettentoen nagyarcu TDA kitorolhette, mondvan minek az oda.
    Kesz vagyok.

    Hogy ki az a TDA? Hat a neve Technical Design Authority. Jo neve van. Nade mit csinal? Hat az osszes changet o hagyja jova. Milyen changeket?, peldaul olyat, hogy ha elfogy a DHCP scope akkor o nagyokosan kitalalja, hogy hat erre a megoldas az hogy noveljuk a scope meretet. Agyam eldobom a csavon. Ilyenekert fizetik. Nem keveset. Hollandiaban. Euroban. Akkora arca van alig fer be az irodaba, mikozben a munkajat egy kabe 3 ev munkatapasztalattal rendelkezo ember el tudja latni.

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Új hozzászólás Aktív témák