Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    Topikgazda

    válasz gaborbol #582 üzenetére

    Én most még az SBS migrációval küzdök, már nagyjából látszik az alagút végén a fény :)
    Ráadásul a baj nem jön egyedül, mult héten kiderült, hogy az anyósom nagyon beteg, gyorsan intéztünk repjegyet a páromnak, nemrég ért haza cirka 48 órás utazás után.
    Csütörtökön megtörtem a céges kocsit, elémugrott egy konténer :DDD (azonos színű épület mellett volt, sarka holttérben, nem a megszokott helyre pakolták, tolatáskor az épületnek tűnt)

    Ráadásul az SBS-es melóra mindenképp kapom a lebaszást, már 2x-esen túl vagyok a kiajánlott órán, mult hétvégén csináltam rajta még pár dolgot távolról a saját időmben (Blackberry Enterprise Server Express telepítése, ilyenek). A CW-be csak 5 percet írtam rá, aztán ezért lettem letolva, hogy miért nem írtam be rendesen az óraszámot.
    Pedig tök poén volt úgy melózni, hogy nem kell baszakodni az adminisztrációval, még élveztem is. Bár a logikát nem értem, az ügyfél úgyse fizet többet, mivel meghatározott költségű meló, de örül, hogy hétvégén is tekerik a szakik a szervert, meg mindig ott vannak,
    Ellenben az üzemnek nem kellett volna fizetnie nekem arra a pár órára, de ők tudják, mostmár tényleg szarok bele. :D Csak ilyenkor meg az jön, hogy ménincsmégkész a főnökszerint 1 órás meló 5 óra alatt :DDD

    De majd kilábalunk.

    Ja, nálatok tényleg ilyen okosak a vezérkarban?
    [link]

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák