Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz kraftxld #565 üzenetére

    Made in Hungary tape ???
    Azt elfelejtettem hozzatenni ,hogy a 13 szervert a backup exec a doglodo NAS-ra backupolta majd a HP Tape-re replikalja :DDD
    Mi a hibajelenseg konkretan?

    kicsi off:
    Minden hetfon ertekezlettel kezdunk, mindenkin vegement a sor, jottem en ,tulaj elso mondandoja: Hallom csodkozelben van Magyarorszag,na fasza, vegre egy pozitiv hir kishazambol, a legutobbi ugyis az ego-ongyilkos emer volt a hidrol .A tape-et akkor nem reklamozom hogy esetleg made in H...

    CW supportot meg ezzel a honappal kezdodoen lemondtuk, progi menni fog csak update nem lesz hozza.Valami uber brutal support dijja van, parszor hivtuk oketa kovetkezo eredmennyel:
    Adam kollega hivja oket, ez meg ez a gond, oke, ertik de sajnos csak a cegtulaj jogosult hibat bejelenteni. Mondja nekik akkor mindjart kapcsolom a tulajt, berakja a telefont tartasba majd mindjart vissza is nyomja es beleszol hello it Gordon, and i have problem...
    Az hittem beszarok a rohogestol, aztan jott a szokasos valasz:

    Oh yes, this is a well known issue, and unfortunately ,we don`t have a fix yet.

    Akar mit jelenettunk be az well known issue volt, csak megoldas nem volt ra soha :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák