Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    Topikgazda

    Mivel a 38 órában még 5 db POS terminált is le kellett cseréljek, először felhívtam a céget, hogy megy-e a szutykuk 64bites Win7 alatt. Mumbai-ból jött is az infó forródróton, hogy persze, minden fasza, majd küldjük az illetékes elvtársat 150 dolcsiért telepíteni. Beállítottam a profilt, mindent, image-re felkészítve a gép. Jött az emberke, jóarc gyerek, hümmögött kettőt, küzdött egy órát, majd kibökte, hogy felejtsem el Win7 alatt :DDD
    Adott egy másik számot, azon felhívtam a helyi supportot, ott megerősítették, hogy vagy megveszi a cég az plusz-os rendszert pár 10 ezer dolcsiért, ami már megy Win7 alatt, vagy XP downgrade. És szerintük XP mode alatt se megy. Csekély 8 órát b@sztam el vele, és lehet előről kezdeni.

    Végre a Linksys NSS 4000-et is sikerült is SBS 2008 alá belőni, leszenvedtem a cisco-tól a legfrissebb firmware-t, vártam fél órát amig az updating system image ment, aztán kilőttem az IE-t. Egy restart kellett a NAS-nek, utána végre sikerült átírnom az IP címet az új szerverre.

    A Fortigate is alakul mint púpos gyerek a prés alatt, kihagytam az incoming route-t, az kavart be :DDD

    Valaki nem tud egy jó networking-es könyvet ami nem az alapoktól indul, és nem is a vérprofiknak van aki pl menetközben írja át fejben az IPsec csomagokat :)

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák