Új hozzászólás Aktív témák

  • Mancok

    csendes tag

    válasz E.Kaufmann #5459 üzenetére

    Nekem is volt már velük dolgom...
    2011-ben küldtek egy felszólítást, hogy fizessük ki a számlájukat. Én kérdeztem tőlük, hogy milyen számlát, illetve küldjenek egy aláírt megrendelőt, amin kértük a szolgáltatást.
    Itt már kicsit keményebbre vették a figurát, és fenyegetőztek, hogy feljelentenek, ha nem fizetünk.
    Akkor én átadtam az ügyet a cég ügyvédjének, aki szintén azzal fenyegette meg őket, ha nem állnak el a követelésüktől akkor ő is feljelenti a céget. Na erre nagyduzzogva leálltak.
    De nincs még vége a történetnek, mert éppen a mai napon újra kaptam egy e-mailt, melyben a ]Böszinet Kft. elküldte nekünk az új számlájának hiteles másolatát, 2013.05.14-i keltezéssel. A levélben közölte, hogy "a számla hiteles másolata kiment" . Ezzel már nem is foglalkoztam, hanem küldtem egyből az ügyvédünknek.

    Szerintem a Böszinet kinéz magának innen-onnan olyan cégeket, akik viszonylag sokat hirdetnek, nagy a forgalmuk, kiállít nekik egy számlát, amit nem küld el. Viszont 30 napon túl, de 60 napon innen küld egy felszólító levelet, vagy egy hiteles másolatot. Az összeg nem túl nagy, így a felszólításra sokan kifizetik.

    Amúgy 2 éve ők tényleg felrakták a saját adatbázisukba a cégünket, bár erre senki nem kérte őket.
    Nem tudom nálad is így történt-e, de semmi esetre se fizesd ki ezt a számlát!

    Üdv. K.Éva

Új hozzászólás Aktív témák