Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    MTbc: nekem csak a toportyut kuld legyszi!

    Tegnap ki kellett mennem egy korhazba,mert az ftp szerveruk azt irja ki, hogy nyomja meg az f1 vag f2 gombot, es nem indul el az xp rajta.

    Kimentem, tenyleg ezt itra ki,->nem talalta a vinyot a bios es nem volt mirol bootolni.

    Baromi fontos adatok ,jott a hujjuj,huha+nahat, de nekik semmi mas nem kell a geprol csak a marciusi dokumentumok,mert a tobbi mar le van mente, ez csak olyan koztes allapot,csak ideiglenesen itt taroljak a fajlokat, amig masok fel nem dolgozzak.Par szaz PDF fajlt keressek. Okes rendben.

    Haz oldalan egy win98,majd egy win 2000 matrica - Nem jol indul....
    Beneztem a biosba, rendesen meg is lepett.

    P4 1.3 GHZ 2*128 mb rambus- Ejj te kis brutalis. :DDD

    Kiszedtem a vinyot, berkatam usb-rack be, semmi, nem is porog fel-. o_O
    Latom a gep mellett van egy usb-s rack ami a gepre van dugva.
    Akkor ez lehet a mentes!- Oh yes!

    Radugom a laptopomra, az sem porog fel.-Faaakk akarom mondani, hoppacska.
    Ki a rackbol be az enyembe felprog a vinyo, felismeri a laptop.DZSAHAHAHAH!

    Szepen konyvtarak sorba hetfo/kedd/szerda/csut/pentek, backup arhiv, na mondom errol van szo, igy kell ezt csinalni kerem.

    Belenezek a hetfobe NTbackup keszult hetfo reggel 2 orakor. Ezaz-ezaz,aztan jott a, na ne na, neeeee, fak.
    2009 majus 25, ugy nez ki akkor pukkadt el a kulso rack, csak azota szartak ranezni.

    Gep be a ceghez-> hasznalt vinyos ladak kihuz, van kb 200-300 hasznalt vinyonk, talaltam vagy 8 ugyan olyan vinyot. Panel atrak,felporog, es sikerult mindent visszahozni.
    Izgi volt,de azert megkerdeztek, hogy a regi gepet meg tudnan e szogelni, vagy esetleg uj gep kene?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák