Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    O365 expertek, segítsetek! Jól látom, hogy nemrégiben kivették néhány csomagból az Exchange eddig rendelkezésre álló mobile device management-jét, és átrakták Intune-ba, méghozzá licenchez kötött konstrukcióba? Olyan jól sikerült, hogy nálunk a userek a Vállalati Alapverzió, illetve a Vállalati Prémium verziót használják, amelyek nem jogosultak erre, de a korábban kialakított eszköz hozzáférési szabályok aktívak maradtak, mégpedig úgy, hogy a karanténba kerülő eszközöket nem tudom feloldani. Az volt az alap beállítás, hogy senki nem tudta telefonon beállítani a levelezését, ameddig azt én nem igazoltam visza ECP alól, addig karanténba került. Ez így is történik most is, igen ám, de a felület sem a classic, sem a modern nézetben nem engedi sem kikapcsolni ezt a szabályt, sem az eszközöket engedélyezni. Na, ilyenkor mit lehet tenni?

    A Purview alól elérhetó "Basic Mobility and Security" szerint nincs aktív házirend, újat létrehozni viszont nem is enged, mert hogy nincs az MDM aktiválva (licenc híján nem meglepő). WTF?!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák