Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz csuzda #26232 üzenetére

    Egyszer azzal szívatott, hogy az MS-től frissében letöltött oneclickinstallerre ugrott, máskor azzal, hogy nem engedte valamelyik funkciója a kommunikációt az MS Office aktiválásakor (nem tűzfal volt, valami fosom modul, ami szerint nem szabványos volt a kommunikáció), harmadszor meg azzal, hogy egy új O365 fiókot nem tudtam beállítani (és a meglévők sem mentek), mert beleállt a https forgalomba, és valamit a tanúsítvánnyal is matatott. Mindezt úgy, hogy jön egy új verzió a szoftverre, és az addig működő rendszert taccsra vágja, Te meg nézel, hogy mi a tököm van az érintett cégnél, mert másutt megy az O365. A második szopóka után az első dolog, amit megnézek, hogy nem-e ez a rühes korcs kódhalmaz kapott éppen egy nagyobb frissítést, vagy már eleve úgy ütöm be a problémát a google-ba, hogy mellé teszem a Kaspersky szót. A harmadik hibánál így jöttem rá, hogy melyik modul is a probléma a programon belül. Nekem ez épp elég ahhoz, hogy ne ajánlgassam soha, senkinek. Az orosz mellékszál meg már csak hab a tortán. Az érintett céget ezerszer próbáltam már lebeszélni róla, de olyan olcsón veszik ezt a szemetet, hogy nem tudok rá értelmes ellenajánlatot adni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák