Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    Exchangel, iszonyat lassu..2007 CCR

    Cache mode ki van kapcsolva minden usernel (hogy miert, mert valami gond volt es ugy oldottak meg,hogy kikapcsoltak, nekik jo igy is nem kell megcsinalni...) ugy rant le mindig mindent, de "csak" 50 user a tobbi owat hasznal.

    Beleptem egy userhez, bekapcsoltam a cache mode-ot visszalevo ido 10 ora...

    Neztem minden szart, sehol semmi hiba az eg vilagon, logok, mail que tiszta, nincs se warning se error. Egyre tobb user kezdett nyihogni,koztuk az igazgato is, hogy azt irja disconnected.

    Elotte valo nap kifekudt egy switch, nem doglott meg csak 10-50% packet loss volt azzal mit szoptam at volt linkelve 6 kib@szott switch egymason egy racken bellul legszivesebben levagnam a kezet aki csinalta mondanom se kell spagetti massza az egesz 1,24 megszokott uplink helyett 8-as 14-es port meg ahova beesett a kabel. A 3. switch 10/100(WTF :F ) volt azt ki is vagtam, gondoltak megint valami halozati hiba lehet.

    File copy a DC re, gyors mint atom, copy exchange node-ra iszonyat lassu. Szoval exchange, de mi a banat fogja?

    Kinomba kinyitottam a kedvenc progimat, backup exec...

    2 exchange database backup futott 13 oraja 0 kb lementve. Cancel persze nem all le, BE service leallit, de az sem all le nem is tudom mire szamitottam.

    Szerver ujraindit, exchange szerveren BE service kinyir, vissza kliensre, ujracsatlakozas 10 ora helyett 11 perc....

    BE love you 4 ever...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák