Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz CsodaPOK #2009 üzenetére

    Tekintve ,hogy vmware tulajdon , en sem erre szamitottam.

    Arra meg plane nem, hogy megboritjak a rendszert egy "5 perces anyam is meg tudja csinalni" meloval, nagy volt az arc ;]

    Az aktiv node(node1) teljesen elhasalt, atesett a passzivra(node2) amjd 2 perc mukodes utan a passzi node is bedolt, aztan valahogy ujraindult ,de a legnagyobb store osszefosta magat rajta,de a masik 4 tulelte legalabb.

    21 orat meloztam elotte valo nap, szinten exchange korrupt store-> ott csak a restore from backup segitett.

    Nem kell kijonni 5 perces melo nem lesz gond, eddig mindig ott voltam, hat most nem...

    Mire nekialltam meg magamhoz terem addigra a passzivnode mar majd 3 oraja mukodott, es a replikacio persze beszart. Resume storage group mar nem ment, csak az update, ugy hogy 220 gb-ot vissza kell seedelni az aktiv nodra, de elotte szeretek ilyenkor menteni,tanulva a legutobbi esetbol.

    Hogy hogy a picsbe tortent nem tudom MS szerint keptelenseg,de megtortent legutobb, siman raseedelte a regi adatbazist az ujabbra ,1 het ugrott a lecsoba, majd johetett a BE restore ;]
    A legvegen meg visszalokni a clustert az aktiv nodra.

    Igy tortent kerem szepen, mar csak 2 storet kell visszaseedelnem :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák