Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz kraftxld #19047 üzenetére

    1. Nincs semmi ilyesmi, Helyi archiválás letiltva.

    2. DefaultMRM policy van a userre húzva (mint mindenki másra is a szervezetben), egyetlen default elemmel, ami a "Default 2 year move to archive". Erre gyanakodtam tegnap is, de azért nem stimmel, mert egyrészt megmaradtak két évnél idősebb levelei, miközben újabbak nem, plusz a szervezet minden tagjára aktív, és másokra ez nem érvényesült (2,5 éves a rendszer, talán rábukkant volna valaki már erre).

    Plusz, ha le is fut ez a policy, a leveleknek akkor is meg kellene maradniuk valahol, nem? Archiválás, nem törlés, ráadásul a magyarázata szerint archívumba kellett volna raknia a leveleket, ha van a felhasználónak archív postaládája. De nincs, erre meg azt írja, hog ilyen esetben nem csinál semmit.

    Erre írtam feljebb, hogy mivel kézzel kezdett el mappákat létrehozni Outlook alatt az "Archive" mappában, lehet, hogy ezzel akaratlanul beindította a policy-t? A címke tulajdonságaiban látszik, hogy műveletként archiválás van kiválasztva, nem törlés.

    A biztonság kedvéért az alapértelmezett 2 évet átírtam tegnap éjjel 10 évre, de ezzel utólag már nem sokat érek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák