Új hozzászólás Aktív témák

  • ZCoyote

    őstag

    Sziasztok,

    Több kérdésem is lenne.

    Sikerült megörökölnöm egy desktop alkatrészekből összerakott "servert" ami DC szerepet lát el (Server 2012 R2). Természetesen egyedüli gépként. Hamarosan beállítok mellé egy másik gépet ami ami majd az ADC lesz.

    A jelenlegi DC gépről készül rendszeresen full backup a windows server backuppal.

    Kérdés: Ha elhalálozna a jelenlegi gépen pl. a rendszer vinyó, akkor miután cseréltem, akkor a full backupból visszaállítható a rendszer mintha mi sem történt volna? A DC szerepkörre gondolok elsősorban.

    A másik téma: Beállítom az ADC szerepkört betöltő szervert a jelenlegi mellé. Ha elpukkan a jelenlegi gép (javíthatatlanul), akkor az FSMO szerepkörök seizeolásával (de szép) át tudom vinni a teljes DC szerepkört az újra?

    Persze átnéztem tonna leírást, videót a seizeolésról, amikben minden flottul működött. Igazából a fejemben kellene rendet tenni.

    Ha nem érhető el az "eredeti" DC akkor honnan seizeolja az ADC az FSMO szerepkörhöz szükséges adatokat?
    Amikor beállítom az ADC-t akkor létrejönnek rajta is a szükséges fájlok illetve a replikáció után lesznek meg ott is az adatok?

    "Röviden" ennyi :-) előre is köszi a segítséget!

    Romani ite domum.

Új hozzászólás Aktív témák