Új hozzászólás Aktív témák

  • bzsolt99

    tag

    válasz Divi #10664 üzenetére

    Mi samba 4 ad használunk már egy ideje.Egy db dc fut némi dns probléma miatt nem a samba 4-nek van köze hozzá.
    Ami fontos megemlíteni,hogy ha több dct akarsz akkor neked kell a sysvolt replikázni "kézzel" nincs implementálva benne ez a dolog.
    Másik ami fura előfordult nem egyszer,hogy megnyekkent egy gpo. Ekkor letöröltem újra létrehoztam.
    Másik fontos nyomtató szervernek ne alkalmazd sajnos mi legalább 1 hét szívás után se tudtuk összehozni.
    Nem tudom miért de maximum windows 2000-es driver megy fel rá .
    Kellemes mi úgy használjuk most más driver megy fel a kliensekre.
    Másik fontos dolgok ne akarj radiust nem működik benne valami oknál fogva hibára fut. Wifi autentikáció teszt volt elbukott a dolog.Windows dc-vel simán ment a dolog.
    Nem működik benne a wmix ,nem lehet powershelles szkriptelni ellenben máshogy igen.
    Elég sok mindent meg lehetne wmixel oldalni itt nincs rá lehetőség.
    így sajnos kiesik elég sok dolog amit meg lehet powershellel oldalni. Nem megy a group policy result talán amikor meg lehetne nézni a kliens oldalon milyen gpok működnek.
    Érdekes dns hibára bukkantunk beakad a bejelentkezéskor csak az segít ha kitörlöd a dns bejegyzést és utána be lehet jelentkezni.
    Vannak misztikus hibaüzenetek nem egy másik windowsos kolléga is meglepődött,de bele lehet tanulni mi mit takar.Ha már az ember egyszer kétszer belefutott.

Új hozzászólás Aktív témák