Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz polonic #59034 üzenetére

    Nekem ATE van most benne, de a Bosch nem kicsivel jobb volt. Lágyabb és erőteljesebb fékezés, ráadásul az ate bizony meg meg szólal időnként féezéskor, a bosch meg mindig kussban volt.
    Egyébként meg a számlán bármi ott lehet, csak akkor lehetsz biztos benne, ha előtted cserélték és újonnan.
    Nem lehet nem ott állni mikor cserélik az alkatrészeket!
    Sajnos, ebben az országban egyszerűen már nem lehet olyat csinálni, hogy ott hagyom, hacsak, a
    rőnó vezető nem a puszi pajtásod, vagy nem Robimesterek cserélik, akikben 100%-ig megbízhatsz. Vagy kitanulod az autószerelést (is), mint pl én és felszerszámozod magad, mert az lesz az igazi minőségi munka! Persze súlyos motor műtét meg ilyesmi az más tészta, de futómű, fék, szűrők kisebb-nagyobb alkatrész cseréket simán megcsinálok. És akkor tudom ,hogy az meg lett tisztítva és minőségi zsírozást is kapott mielőtt a helyére került. A Laguna3 fórumban írta az admin, hogy nem volt ideje, ezért leadta szervizre az autó és még a légszűrő cserét is elb...ták neki, mert a légtömegmérőt letörték vagy mi volt. Nem ment az autója egyszerűen, de ők hárítottak mindent. Ezért maga csinálta meg. . Néha kimondottan jó szerelgetni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák