Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltip

    őstag

    Üdv Fórumtársak!
    SGS7 topicból jövök.

    Készülékemen nem régiben kicserélték a főpanelt.
    Ezzel egy időben, mármint a szervizbe adáskor kértem új SIM kártyát is a szolgáltatótól, révén az új kártyák általában jobban (több értelemben is) üzemelnek az újabb készülékekkel.

    A következőre lettem figyelmes, ami ezt megelőzően talán soha nem fordult elő:
    Időnként elmegy a térerőm. Nem kicsit, nagyon. :DDD Tehát az áthúzott kör jelenik meg a cellajelzések helyett
    Van, hogy jelez térerőt, de az adatkapcsolat szűnik meg működni. :Y

    Kipróbáltam a készüléket másik szolgáltató kártyájával (Voda). Abban hibátlan volt a rövidke teszt alatt.

    Ezen felbátorodva, hátha nem kell ismét leadnom a készüléket szervizbe, hétfőn kértem ismét egy új SIM kártyát a Telenortól, jelezve a hibát, és elmondva a történteket.
    Hasonló produkció, mint ezt megelőzően.

    Azóta újraindítottam többször, tisztítás, Recoveryben Cache Wipe is megvolt.

    Egyébként egy általam használt tesztelés a Speedtest app. Amikor a hiba van, vagy gyanús volt annak éppen megléte, mert nem töltött be valamit, a Speedtest-et megnyitva, futtatva, max 2Mbit/sec-ig felkúszott, majd hirtelen 0-án siklott tovább a teszt. :( Hát így tesztelgettem.

    Próbáltam csak 3G-re állítani, nehogy a 4G körüli VoLTE mókolás legyen a ludas (mármint szolgáltatói részről). De azzal is ugyanez a cituáció.

    Nem egy településen, hanem Budapest és Miskolc környékén is hasonlót éltem meg.

    Nálatok volt, vagy van, vagy fordult már elő hasonló?
    Gyanakodhatom arra, hogy be kell adjam ismét szervizbe a készüléket, vagy valóban hálózati gebasz lesz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák