Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz geckowize #38359 üzenetére

    Mint írtam, nálam is ez volt a szitu. OK, hogy csak két hónapos volt a SIM, amit az új teló miatt le akartam cserélni mikro SIM -re, de nem azért cseréltem le két hónapja, mert ennek jobban tetszett a színe. Azért cseréltem, mert beszart az előző, kb. 8 éves kártyám. Ez a két éves limit sztem vmi megmaradt, idióta szabály és igazából senki sem töri magát azért, hogy betartsa. Érthető, mert több sebből vérzik. Alapjaiban azért véres, mert nem hiszem, hogy létezne olyan ok, ami miatt vki sűrűn cserélne kártyát úgy, hogy a száma ugyanaz marad. Marketing szempontból azért vérzik, mert a SIM az alap ahhoz, hogy a kibocsájtó fizetős szolgáltatásait igénybe vegyem. Öngól gátolni a hozzájutást. Ráadásul, még matekból is bukik. Tegyük fel, hogy drága egy ilyen kártya és a szolgáltató két évre kalkulálja a megtérülését! Akkor nekem ki kéne fizetnem az új kártya árát, minusz a két hónapos kártyám avulása. A szolgáltatónak meg ki kéne fizetnie nekem négy kártya árát, amit az előző kártyámmal, a 8 év alatt megspóroltam neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák