Új hozzászólás Aktív témák

  • 123xyz

    tag

    A következő részletet ajánlanám mindenki figyelmébe, a korábban linkelt telenor.hu/valtas oldal legaljáról:

    "Amennyiben a módosítás az előfizető számára hátrányos, az előfizető az értesítéstől számított 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani a határozott időtartamú előfizetői szerződést, kivéve, ha a szerződést a határozott időtartamból eredő kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti."

    Ebből ezt a kivéve... részt tudja valaki értelmezni? Én nem igazán értem, pontosan mire gondolnak.

    + Engem számlás 20 csomagból smarttarifa 2-be akarnak tenni, havidíjkedvezménnyel. Így pár száz forinttal kevesebbet kéne fizetnem, de nagyságrendekkel kevesebbet is tudnék beszélni (a 100 helyett 250MB net és korlátlan facebook nem sokat segít ezen). Készüléket is vettem anno, aminek a törlesztése már véget ért, kb 1 év hűségem van még a 2-ből. Az a kérdés, hogy ezek alapján én vajon hivatkozhatnék arra, hogy számomra előnytelen a váltás, vagy szerintetek esélytelen a szerződés felbontása?

Új hozzászólás Aktív témák