Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz Kvazár #665 üzenetére

    Már ne haragudj, de az, hogy papírod van róla, hogy tanították/tanultad még nem biztosíték arra, hogy egy keleten gyártott terméknél ne jöhessen elő egy hibás példány. A pixel mappelés mai napig ismert dolog, előfordul ennél a technológiánál, ezért is használják. A memkari foglalat már bosszantóbb, de még az is lehet, hogy vagy az eladó, vagy éppen te erőltettél valamit és amiatt állt be, másik eset, hogy pl a teszt nem terjed ki Nikonéknál a kártyafoglalatra, mert mondjuk ellenőrzött termékként jön a beszállítótól. Azért egy sima webshopot vagy elektronikai boltot ne tegyünk már egy szintre egy fotós szakbolttal. Nyilván nem ért úgy hozzá az eladó, mint egy fotós boltban.
    (egyébként meg nem csak te végeztél vill. mérnökként ;] )

    Leírásból ítélve nekem Elektropark "szaga" van a dolognak. Ott is így zajlik az adásvétel. Egyébként én is vásároltam már ilyen helyen.

    Ha a garit tényleg úgy adták, akkor miért nem volt magyar nyelvű használati a csomagban, továbbá kaptál hozzá eredeti lepecsételt garancialevelet? Ha nem, akkor fújhatod.

    A fotós vásárlást szerintem kicsit rossz oldalról kezdted meg azzal, hogy táskád már van hozzá. Bár ha elég nagyot vettél, meg biztos vagy benne, hogy mivel bővíted a jövőben a szetted, akkor semmi gond. ;)

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák