Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    Kösz fiúk :DDD , nekem már nem is kell semmit írnom...

    A 17-50 nagyon jó üveg, és méretben is jó. Nekem nagyon jó allround cucc lett a d7000-rel. Az 50/1.8 plusz fényereje jó, a képe is szebb talán, de számomra annyira minimális az előny, hogy fel sem tekerem, az esetek többségében annyira nem ad pluszt, hogy elővegyem... Egerbe el sem vittem... A 18-105 korrekt, de sokszor jó fénynél is jól jön a tami fényereje (pl. mosni, de amúgy is: tegnap kirándultunk, tengernyi fény, de amikor a kusvasút beért a fák közé, örültem a 2.8-nak, és a záridőnek...). Néha jól jönne a tele, de a d7000 képéből ezt simán ki is tudom kroppolni. A 24-120/4 jó üveg lenne, szeretném, de az árának a felét sem adnám érte.

    iyf: kevesen hordtak össze annyi hülyeséget ebben a topikban, mint te; a tamronokról alkotott véleményed - amelyet te sem tudsz megindokolni - tökéletes példája a "felkészültségednek". Persze nem kis dolog, hogy minden második mondatod aláírásgyanús...

    Szerk.: a római jog ezerszer érdekesebb a hülyeségeidnél. Persze a római jogról sem tudsz semmit...

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák