Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #313 üzenetére

    Meg lehetne oldani, csak az procit felölelő környéken mindjárt 30-400W-ot kéne eldisszipálni miért gondolod azt hogy ha mégis egy 800sp-s gpu-t integrálnának 400W-ot fogyasztana? egy 4850 110W-ot fogyaszt ebből levonjuk az 512 ramot a ventillátort meg a nyákot talán 70W-ot fogyaszt teljes terhelésen az RV770, no és a fusion 40nm-en készülne tehát kábé(max) 55W-ot fogyasztana ugye mellé egy kétmagos phenom , meg a CPU-GPU vezérlő, valószínűleg kissebb órajelen fog menni a GPU mert elvileg az nem bírná a 2-3GHZ-et tehát leosztanák, azonkívül a GPU is meg a CPU is modifikálva lenne h könnyebben kommunikáljanak, szal simán ésszerű keretekbe fogható a fogyasztás még egy 800sp-s gpu-val is elvileg, úgyse bírná a 2 ghz-et a gyártástechnológia miatt

    egyébként felesleges lenne az alsókategóriában nyomulniuk, hisz ott az atom a tegra, szal sok pénzt nem remélhetnének, persze biztos lesz alsókategóriás változat is, csak úgy gondolom h marketingpolitikai szempontból ők se hülyék, valószínűleg kihoznak egy ütőset, és akkor a középkategória is jobban fogy, egyébként ezek a prezentációk félrevezetések is lehetnek a fusion alsókategóriás változatát mutatja be

    egyébként nem akarok erről vitát, én nagyobb lehetőséget látok a fusionba és sztem már most kihozzák, ha képesek a GPU-t általános számítási feladatokba is befogni akkor valami nagyon ütős lesz(bár nem tudom ez mennyire lehetséges), szal a GPU segít a procinak vagy a gpu végzi el, akkor kinyírja a nehalemet, gondolom ez a gpu azért erősen módosítva lesz

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák