Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz pincehely #30005 üzenetére

    Kismértékbeli gyorsulást.. Talán plussz rugalmasságot... :K Nem is olyan szar akkor a kingmax hercules kittem 1700mhz-et tud linx stabilan 7-7-7-21-ben 1T-vel :DDD :B

    Volkovy:
    nem nagyon kell nyúlni máshoz csak az időzítésekben a 4 tényezőt, ls az 1-vagy 2T-t kell belőni faszán! Én személy szerint nemszeretem az ilyen 7-8-9-30-as összevissza időzítéseket... nekem megmaradt a 6-6-6-18, 7-7-7-21, 8-8-8-24 stb stb stb! Persze vannak gyárilag is 7-8-8-24-es ramok is pl, az is csak azért cl7 mert az első számjegy 7-es amugy köze nincs hozzá! :R
    Azt tegyük hozzá hogy egy 1600-as cl8-as kittet nem járatnék 1700+mhz-en cl7-be például... félnék hogy kinyiffan... a kingmaxok 2.2ghz-sek cl10-ben azért szűkítem én a világba vissza az időzítéseket :DDD
    Hogy mi van ha fekete a képernyő? Gondolom valamit nem jól lőttél be... én ha elkúrom a ram beállítást restart után végtelen ciklusba kerül a cucc, és indul, megáll, indul, megáll... :K

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák