Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z_A_P

    addikt

    Voltak szakik beton alapot csinalni, es ok is mint a tobbiek, szepen a fure pakolnak ki minden cuccukat, szerszamok, betonvas, lecek, zsaludeszkak, stb.
    Ott a rohadt nagy beton placc rogton ahogy bejossz, azt uresen hagyjak, es oldalra a fure raknak mindent.
    Namost nem ok az elsok, kb minden szaki aki sok cuccal jon kint munkara, a fure pakolja. Ez valami fetis naluk? :Y Tippem szerint azert mert az "oldalt" van, "nem zavar senkit", az hogy ott most a szerencsetlen fu hogy jar, nem szamit. Pedig ha tudnak hogy az en (amugy csunya) gyepemmel is mennyit meloztam/melozok. Mire meglattam, mar kipakoltak mindent es elkezdtek a melot, mivel fel napos munka, nem szoltam ,de legkozelebb most mar azzal kezdek, hogy fure semmit! Ott a beton, pakoljanak oda :((( Letojom ha kerulgetni kell.
    Most ki/le lett tapsova par helyen a saros puha foldben a bakancsokkal, meg ritkabb lett, kicsit betonos itt/ott, stb.
    Kedvencem az volt anno tavasszal amikor 2m3 murvat(!) boritottak le fure, mondtam allj!!, teritek le legalabb ponyvat ala, aaaa fonok nem kell, azt nehez lapatolni, beleakad a lapat, ezt ok fel tudjak szepen szedni. Nyilvan nem. :W Ezt is megtanultam egy eletre. Akkor beleakad a lapat, lesz@rom, oldjatok meg.

    [ Szerkesztve ]

    OK

Új hozzászólás Aktív témák