Új hozzászólás Aktív témák

  • edipqe

    senior tag

    vezzeg ilyne totyik is van???
    de jó a következő a szitu:
    kolis vagyok fősulin és anno kaptam egy írásbeli figyelmeztetést fellebbeztem de persze az elbíráló személy nem volt pártatlan a koli igazgató volt(utólag azt olvastam az oktatásügyi törv.-ben hogy pártatlannak kell lennie)
    tehát elutasították, de mondván nem jár a működési és szervezeti szabályzatunk szerint semmi következménnyel mert nem írásbeli fegyelmi ezért nem érdekelt ez volt kb márciusban
    aztán jött a nyár és nem kaptam kolit mert a koli felvételit egy azóta módosított SZMSZ szerint csinálták ahholis már el volt törölve a fegyelmi szintek tagoltsága-->magyarúl nincs különbség fegyelmi és figyelmeztetés között!! ennek értelmében mondták azt hogy nem adnak kolit, most ilyenkor mi van?
    ha jól tudom akkor az van hogy időben visszamenőlegesen ha nem érvényes a változtatás vagy a törvény vagy a rendelet vagy jelen esetben a SZMSZ akkor ez így nem helyes amit csinálnak...jól tudom ezt???mert ebben az esetben ha változik az adott cselekmény elbírálása, következmnye attól még nem változtatják ,változtathatnák meg visszamenőlegesen a következményt, büntetést!!
    kérem a segítségeteket
    előre is köszönöm!!!!

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Új hozzászólás Aktív témák