Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zahze

    csendes tag

    Sziasztok!
    A minap voltam az Allee-ba fejhallgatót (pontosabban Pioneer SE-MS7BT) próbálni és nagy meglepetés volt a hangja. Mellette kipróbáltam a vezetékes "kis testvért", az SE-MS5T képében, és meglepő különbség volt a magasabb hangoknál a kistesó javára.
    Nem tudom eldönteni hogy ez azért volt mert a kirakott darab az MS7BT-ből "hibás" volt, túlhajtották vagy túl sok BT jel volt. (bár ez utóbbi talán kizárható mert a próbált zenék könnyedebb részein nem volt ekkora különbség).

    Tudom hogy a vezeték nélküli fejhallgatók alapvetően nem túl ajánlottak, viszont nem is olyan régen volt a fórumon 1-2 pozitív megjegyzés ezzel a típussal kapcsolatban, így a tapasztaltakat nem nagyon tudom hova tenni.

    Tényleg ekkora különbség lenne a két fejhallgató között, vagy normál esetben (a fentebb említett esetleges okok nélkül) nincs ekkora szakadék köztük? :R

    [ Szerkesztve ]

    Talk is cheap. Show me the code - Linus Torvalds

  • Zahze

    csendes tag

    válasz dave118 #76050 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat! :)

    Igazából azért lett összehasonlítva hogy megtudjam mit tudnak most 30k-s BT fejhallgatók, és azért kérdeztem rá, mert a tévedés jogát fenntartottam (sőt, igazából bíztam benne).
    Ettől függetlenül még mérlegelem ezt a fejest hisz feltételezem vezetékkel már ugyan olyan (ha nem jobb) a hangja mint a kistesóé. (Ezt nem tudtam kipróbálni, lehet majd megkeresem a dobozát a kint lévő terméknek, bár az is lehet hogy a vezetéket szimplán már benyúlták... :W )

    (#76053) bigrob
    Köszönöm szépen a tippet, lehet vezetékest így is úgy is veszek, tényleg jó áron van :C

    [ Szerkesztve ]

    Talk is cheap. Show me the code - Linus Torvalds

Új hozzászólás Aktív témák