Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t181

    senior tag

    Sziasztok!
    Körülbelül 8 éve használok már egy HD201-et és nemrég elkezdett széthullani a vezetékek burkolata a csati és a fejhallgató végi részein, ezért úgy gondoltam lecserélem.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? - Csak itthon, szobában lesz használva
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? - zenehallgatás
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? - 20k forint
    4.) Új vagy használt? - új
    5.) Circumaural vagy supraaural? - circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott? - mindegy
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? - összességében szépen szóljon (fontos lenne, hogy szépen szóljon a mély, de ne menjen a többi tartomány hangzásának rovására)
    8.) Honnan vásárolnál? - belföldi webáruház (esetleg valamelyik kecskeméti üzlet)
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? - notebook integrált hangkártyája

    Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

  • t181

    senior tag

    válasz Spíler #67927 üzenetére

    Köszi szépen a segítséget! Meg is rendeltem őket.

    Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

  • t181

    senior tag

    Sziasztok!

    1. Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?

    Utazás közben buszon, villamoson, vonaton, stb, illetve a munkahelyemen, egy csendes szobában négy másik programozóval.

    2. Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

    Zenehallgatás a cél. Főleg olyan elektronikus zenéket hallgatok, ahol fontos a mély (és minden más is), de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy mélyorientált fejhallgató a cél. Itthon egy Invotone HD2000-et használok, amire azt írtátok, hogy enyhe V, nem kiemelkedő méllyel. Meg is ijedtem amikor olvastam, aztán nagyon kellemeset csalódtam, amikor megérkezett, és kipróbáltam, mert számomra minden a helyén volt.

    3. Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?

    20k körül jó lenne megállni, de 30k-ig még elmegyek.

    Új, circumaural, zárt

    7. Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?

    Korábban leírtak alapján ez a kérdés talán tisztázódott.

    8. Honnan vásárolnál?

    Budán élek, jó lenne, ha meló után be tudnék menni és személyesen tudnám megvenni, esetleg ki is próbálni (utóbbi nem annyira fontos).

    9. Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?

    Javarészt telefonba közvetlen bedugva használnám. Otthon van egy SoundBlaster E1 hangkártyám, alkalmanként talán ezzel is hallgatnék zenét, de valószínűleg itt marad a HD2000.

    Nézelődtem itt a fórumon és az ATH-M30X, illetve az ATH-M40X lennének talán a befutók. Fontos, hogy összecsukható legyen, így kevesebb helyet foglaljon a hátizsákban, ha el akarnám tenni.
    A két eszköz között az egyetlen dolog, ami miatt hajlandó lennék többet kiadni, az az, hogy az MX40X kábele cserélhető, így talán időtállóbb lenne.

    Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

  • t181

    senior tag

    válasz Samtya #76004 üzenetére

    Köszi, akkor az M40X lesz a kiválasztott. Ahogy látom a párnacsere szinte kötelező ennél a modellnél, de ez majd használat során kiderül.

    Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

Új hozzászólás Aktív témák