Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz Sinesol #43002 üzenetére

    940 egy elég megosztó füles. Teljesen más karakter, mint a többi Shure. Van aki ajánlja, én nem tartozok közéjük.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • schawo

    titán

    válasz Sinesol #43002 üzenetére

    40-50 körül vannak a jó stúdiómonitorok, utána zártból elég nagy az űr. A Sennheiser a 40ezres monitor "divatosított" (de egyben valamivel jobb) változatait (HD25 Alu, Amperior), és szintén csecse divatos, de vacak Momentumokat adja. Ezek közül csak egy circum, az se nagy szám, 50 alatt jobb fülesek vannak. Az AKG 50ezer fölötti zárt kínálata üreshalmaz. A Beyerdynamic zárt circumban T70-ig csak a rettenetes Custom Prot kínálja. Ennyit a Germánokról.

    A Shure az 50ezres 840 monitor felett csak a 940-et kínálja, ami se nem monitorhangzás, se nem hifi, nekem egy abszolút zűrzavar. A Focalnak vannak még zárt circum hifi ajánlatai, kevesen szeretik őket, én pont igen, de általában nem kerülnek az ajánlott listára. Aztán létezik még az Audio Technica új M70X, ami egy drága monitorfüles, egy paradoxon, hiba a tér-idő kontinuumban. Nem tudom hogy szól, de ebbe az árkategóriába inkább hifi füleseket szokás pozícionálni. Mivel még nagyon kevesen hallották (valaki egyáltalán?), ezért nem kerül listára. Az Audio Technica hifi fülesek árazása viszont egész Európában borzasztó, mintha mi lennénk a fejőstehén. Emiatt itthon az ár-érték arány sajnos a béka segge alatt van. Japán/amerikai forrásból vásárolva ezek is megérik az árukat. Oppo legolcsóbb és egyben legdrágább circum zárt fülese az említett PM3. Oszt ennyi, a többi (divat)márka említésre sem méltó.

    Tehát ezért nincs semmi ajánlható 50 és 120 között.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák