Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Sinesol #42044 üzenetére

    arról esetleg valami részletesebb tapasztalat, hogy milyen alapból

    Szerintem részletes, kellemes, nyugodt, kissé meleg színezetű hangképe van. A topikban az utóbbi időben a "kissé mélyhiányos" szókapcsolatot szokták mondani vele kapcsolatban, én ezt nem így érzem, szerintem nagyjából kellő mély van benne. (Hozzáteszem, nem vagyok bass-head és főleg hangszeres-gitáros zenéket hallgatok, elektronikus zenei műfajokból nem nagyon.)

    Egy nagyon picit csal, puffogós dobhangokat pl. még nem hallottam vele, valamint szerintem a középben nagyon kicsit mos is, de ezek csak a tegnap vett ATH-M40fs-sel összevetve tűntek fel. Ez persze teljesen szubjektív összefoglaló, de már használom pár hónapja fő fejesként a 910-et. Az M40fs hozzá képest szikárabb, szúrósabb, kevésbé hízelgő hangú, kicsivel jobban elkülöníthetőek a hangszerek vele. Szerintem jól kiegészítik egymást.

    DTX710-et még nem hallottam, nem tudom, hogy miben térne el a 910-től.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Bodz

    Topikgazda

    válasz Sinesol #42044 üzenetére

    A 710-hez kepest vilagosabb hangu, tobb magas, kevesebb mely, nagyobb ter. Egy kicsit kevesbe gondolom univerzalis hangunak, mint a felnyitott testveret. Az tok jol teljesit mindenel. Bar ujabban ritkan hasznalom, de nagyon elegedett vagyok vele a dragabb fuleseimhez kepest is. A kabelt kell megszokni csak, nagyon merev, vastag, de legalabb tartos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák