Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz DEJVID #32021 üzenetére

    Látom itt kezdődött: "Hangfal erősítő hátuljára csak nagyon érzéketlen fejeseket szabad kötni? Kipróbálnám egyszer, hogy szól." Én nem próbálnám ki a helyedben. Próbálgass inkább nitroglicerint gyártani, kevésbé veszélyes.

    Az a cél, hogy megúszd, egy fejhallgatóerősítő-vásárlás költségét, vagy csak Öveges professzor nyomdokaiba akarsz lépni? Ha már vártál a dologgal háromnegyed évet, várhatnál még további néhányat! :D
    Ez olyannyira veszélyes dolog, még egy ellenállás(osztó) beiktatásával is, hogy nekem eszembe se jutna ilyesmire még csak gondolni se - nemhogy ehhez még gyártsak is adaptert. Mi lesz, ha valaki (kutya, macska, gyerek, asszony, háziszellem...) véletlenül megrángatja a hangerőszabályzót rossz pillanatban?!

    De ha mégis megcsinálod, akkor nagyon óvatos légy - ezt persze már tudod. És szerintem szerelj be egy komoly ellenállást vagy ellenállásosztót - az egy kicsit javítja szegény fejhallgatód esélyeit. De inkább ne csináld. A fejhallgatókat milliWattokra tervezik.

Új hozzászólás Aktív témák