Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz DBAtti #146 üzenetére

    Ja, hogy ez a cikk lesz az! Ezt már olvastam, tényleg megér egy címlapos bejegyzést!
    Tetszett benne, hogy egyénileg értékelted a hangminőséget is.

    Elég sokmindenre ki lehet és ki kéne térni. Engem most leginkább ez a szubjektivitás lepett meg.
    Az ajánlott másik cikk tényleg jó. El is olvastam. Kezd derengeni miért ne várjuk olyan orbitális basszust a legtöbb fejestől. De ugye nekem ez meg újdonság, lehet ezért néztem olyan furán a MM-os próbák alkalmával és v.színű ezért is tetszett jobban a D1100 mint bármi más... Mivel alapvetően elektronikus zenét hallgatok, ott alap a bass. Ha az hiányzik akkor ürességet érzek. Klasszikus zenénél meg gondolom pont hogy hátárny az erős basszus. Ott inkább a hangok tisztasága számít. Szóval azt vettem észre nagyon egyéntől függő kinek milyen fejes jön be. Bár azt is gondolom, hogy van egy árszint ami fölött nem lehet nagyon szart venni - elismert márkákból -.

    @Windex:

    Azt a Denon D1100-et most hétvégén próbáltam a MM-ban. 49 ezer forint! 20-asért ha nem túl használt - esetleg még új is - best buynak tartom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák