Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz verybigboy #89017 üzenetére

    Kényelmes bár mikor néha játszok pár óra alatt azért kicsit meg tud fájdulni a fülem alatta.Mindennel hajtom laptop,telefon,pc anno vettem erősítőt de azt nagyon elő sem veszem mert ezt minden ki tudja hajtani az említett cuccokból nem úgy mint pl előtte a lewitzet.Anno az erősítőt rádugtam az sl150-re is nem sok változást hozott itt az oneodio-nál is szerintem hangerőt bár még nem teszteltem ki bár így is elég már a hangereje ez is okozhat már károsodást,még mondjuk az erősítő kicsit rá rakhat a basszusra is de az is van elég meg bele is nyúlhatok kicsit equalizerrel is.Tegnap fekve meghallgattam egy zenét le voltam hidalva a hangtól :) Amúgy anno egy FiiO E10K Olympus2 dac-ot vettem.
    Én most már nem fogok venni fejhallgatót szóval nekem ez a legjobb,amúgy meg mindennél van jobb ha úgy nézzük de akkor meg az örök cserélgetés költekezés vár az emberre,nekem ez is tökéletes.Olyan ez mint a csajozás van egy fullos nőd egy idő múlva van több más fullosabb nő de most állandóan cserélgetni csak azért mert elméletileg van jobb hülyeség.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák