Új hozzászólás Aktív témák

  • DBAtti

    aktív tag

    válasz krichd1 #860 üzenetére

    Tudtam, hogy az M50 mélysúlyosnak mondott, de a legtöbben akik hallották a linearom megjegyezték, hogy van benne egy subláda... ami igaz is. Nomost ehhez mérten, azt vártam, hogy ehhez hasonlóan, vagy kicsit mélysúlyosabb, de máshogyan mély. Illetve 45k-s árárért kicsit többet vártam. Nem rossz, de nem bilincselt le, nem váltanék rá. A 840-nek sokkal jobban tetszett a karaktere, szerintem felbontásban is jobb, és szellősebb is. A mélye meg pont jó. Van, markánsan megjelenik, de nem lepi el az alsó tartományt, ahogyan az M50.

    A Linearomnak vannak gyengéi, én azt érzem, hogy vékony, ha nem megfelelő alatta a lánc, nem annyira muzikális, mint egy Beyer. El tud menni torzításba, de azon a hangerőn, ami nálam már a jóízlés határát súrolja. Illetve Schawo említette a magasait, arra is hajlamos, olyan lánc kell, ami vesz le az éléből (nem, nem Canampra gondolok). Ahogyan korábban írtam, egy Eta200+ MSII+-al, és az itt megjelent Apogee mini+Champ-al teljesen szerethető számomra, és meglehetősen részletező, amire már igényt tartok. Ezt nem hozta számomra az M50. Az egész vastagabban szólt, de lustábban mindenhol, lassabb.

    A 840 karakterében, ahogyan kezdtem nekem bejövős, mélyben pedig nincs ott a subláda. Eléggé kiegyensúlyozottnak éreztem. Szintén vastagabb, de kicsit lassabb szerintem a Linearnál. Kiegyenlíti valahogy egymást a kettő erre már mondanám, hogy egál, de nem valószínű, hogy erre váltanék nagyobb ráfizetéssel. A T70-re mondtam először, hogy mindenben tényleg jobb, más kategória. Ha tovább lépnék, egyelőre DT880-ra esne szerintem a választás. AT-kat nem hallgattam meg :B

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Új hozzászólás Aktív témák