Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Exodius #85002 üzenetére

    A videó szerint 1200 USD az LCD-X, 1500 USD a Clear és 1600 az Ayra.

    Tulajdonképpen a Clear-rel is ugyanott vagy árban, mert nagyon könnyen hajtható, tehát megspórolhatsz egy erősítőt vele, ami mondjuk akár épp 300 dollár is lehet. Mondjuk erősítőből használtat, de jobbat érdemes szerintem.

    Az Ayra a legdrágább, mert ahhoz erősítő is kell, de valószínűleg az a legtutibb.

    Az árak pedig ütősek és lehúzósnak tűnnek, node, ugyanennyibe kerül egy vadonatúj iPhone vagy csúcs Samsung (de mondhatnék csúcs Nvidia videókártyát is), és ezek 3-4 év múlva eredeti áruk töredékét fogják érni, a fejesek viszont nemigen veszítenek az árukból, visszakapod a pénzed (jó részét legalábbis). Ha szereted a zenét, inkább veszel egy rongyos használt okostelefont, ami 1 milliméterrel vastagabb és 20%-kal lassabb, és egy jóféle hifi fejest. Jobban jársz, több örömet hoz egy ilyen fejhallgató, rövid és hosszú távon. Az én esetemben Sennheiser HD 800S, nézegetem Ebay-en és kicsivel többet ér ma egy használt, mint amennyiért vettem tavaly szeptemberben újonnan, ha most adnám el még valamennyi pénzt is kerestem és ugye élvezhettem is.

    Mindegy is, küldök még egy videót (más szemszögből majdnem ugyanaz) azt megyek a dolgomra, jó szórakozást: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák