Új hozzászólás Aktív témák

  • Deadzone41

    őstag

    válasz SOAD19 #827 üzenetére

    hát ha találok egyet használtan, jó áron, valszeg lecsapok rá :).

    hogy on is legyek az ad1000 hangjáról: rengeteg élet van benn, így tudnám megfogalmazni. a frekimenet elég kiegyenlített, a mélyei ott vannak, ha jól emlékszem elég mélyre is megy és feszes is, semmi extra. a csodát számomra középen, és magasakban műveli, brutál részletes, nagyon tiszta hang, gyönyörű hangszer textúrákkal, eszméletlen énekhangokkal. nagyon pörög és agresszívan tudja tálalni a dolgokat, a pergő dob pl odabaszott benn rendesen. a magasak nem próbálnak "álrészletesek" lenni és szurkálni, meg sziszegni, egyszerűen van belőlük rendesen, nagyszerű felbontással. egyben van az egész hangja, nem válnak le a különböző tartományok egymásról, mint ahogy ezt a w1000-nél éreztem. a terére annyira nem emlékszem, nekem annyira nem tűnt fel hogy kusza lenne, azt tudom, hogy eszméletlen szellős, a kájzer után sem tűnt "zártnak". közvetlen, nem helyezi messzire a dolgokat mint pl a k701, és elég széles a színpad, de nem kúszik mögém.

    hogy a külcsínről is írjak, szerintem nagyon szép, dögös, de ez szubjektív. ez a fejpánt megoldás egész kényelmes, de nem tart túl jól, egy headbang-et sajnos nem bírna ki. a füpárna kényelme nem rossz, bár nekem hozzáért a fülem a belsejéhez, nem tudom ez mennyire orvosolható zsepimoddal, vagy mennyire volt az ott lévő példány párnája elhasználódva. a felhelyezésre relatíve érzékeny, ha nem toljuk kellően előre a fejünkön, szétesik a tér, és lapos lesz a hang.

    egyébként elég érzékeny, a champról nekem 9-10 órás poti állásról már elég vad volt, bár fattyu biztosan feltekerné 12-ig is :DDD

Új hozzászólás Aktív témák