Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNRobar

    tag

    válasz Gzula[HUN] #79037 üzenetére

    Köszi a tippet! Nekem leginkább az a bajom a fejessel, hogy sűrű göndör hajam van és nagyon nyomja a fejem búbját ez a fajta pánt, mivel szinte vízszintesre feszül a teteje amikor felveszem. Arra gondoltam hogy vagy szerzek egy kényelmesebb 50mm-es vázat és átrakom a hangszórókat, vagy egyszerűen eladom (már ha van rá kereslet) és veszek egy kényelmesebb fejest. A Pro 80-am pl közel ideális nekem kényelem szempontjából.
    Amúgy valaki szokott itt fejhallgatókat moddolni? Ez a vázcsere most nagyon érdekel engem. Egyelőre egy kisebb teszt projektet fejeztem be, mert volt egy ripityára tört Soundmagic P21-em. Vettem aliexpressen egy 5 dolláros kis összecsukható fejest, és abba raktam át a hangszóróit. Nem lett ideális a végeredmény de tanultam belőle egy csomót és látom hogy alapjában véve tök könnyű a folyamat, csak olyan vázakat kellene találni amik kényelmesek és akusztikailag jól működnek. Alin sajnos csak 20k körül találtam DIY vázakat, de annyiért már komplett fejesként is lehet kapni azokat. Talán használtan kéne inkább kishibás cuccokat keresni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák