Új hozzászólás Aktív témák

  • fi:zi'k

    nagyúr

    Hifisó 2012 (fejesek röviden)

    Beats: végre meghallgattam "rendesen" néhány modellt. Azt ugye jól tudjuk, hogy manapság a hangminőség nincs közvetlen hatással az árra (lásd jelen márkát). Mindenesetre akad egy két hallgatható darab. Viszont az árukért már jó fejhallgatót is lehet kapni.

    Monster: megkezdődött a különválás (vagy eddig is volt?) a Beats-től. Szerintem sokra nem mentek vele eddig. 80-0E-ért egy aktív zajszűrős és dobozhangú cucc nálam vicc.

    Sennheiser: az Amperoir tök jó, simán DT1350 vetélytárs. A Momentum egy kalap szamóca volt akkor és ott több zenével is, viszont jól néz ki és kényelmes is. A HD800 elé tett forrás vhogy nem tetszett, pedig ha jól tudom hozzá tervezték. A HD700 csalódás volt, ráadásul balance probléma is volt a fejessel.

    Aiaiai: jajj, ahogy schawo fogalmazott.

    Audio-technica: csak a nagy fejesek érdekeltek. Reméltem lesz AD2000 is, de az sajnos nincs hivatalosan EU-ban (:F). Tavaly nem volt elég tapasztalat a 2 nagy zárttal. A W5000 nálam továbbra is kiesik, viszont a W3000 (ha az ár tényezőtől eltekintünk), akkor benne van az első 5-ben (3-ban?). Nem nagyon akart lekívánkozni

    Hangfal/hifi terén 2 magyart emelnék ki: Human Audio és Bizsók Hangsugárzó Manufaktúra
    Mindkettő egyedi módon és jól közelített meg a témát.

    Most hasznos élményekkel gazdagodtam, jó volt a társaság is (schawo :R), 1500 Ft-ot megért.

    Szakibá, téged láthattalak ma a hifisón dél +/- 1óra körül?

    96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Új hozzászólás Aktív témák