Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz zzola #277 üzenetére

    Megkérdezted és válaszoltak? :D
    A Sony Centert én is néztem, de azt pont nem hívtam fel.

    Csak akkor próbálkozz ha megkérdezed tőlük és utána néznek, nem csak a "gépben megnézik".

    De lehet, hogy mázlid van. Én első körben a Nehagyja ki.hu-tól rendeltem. Aztán a Bluechip-től, majd az AVPlanet-ből. És asszem volt egy 4. akiket először felhívtam... :U

    No, mindegy. Megjött az értesítőm a csomagról. Délután már hallgatni fogom ha minden jól megy! :)

    Amúgy az a circul akármi és a spural között az a különbség, hogy a circ... körülöleli a fület, és a füled a spuralnál meg ráül a füledre a párnázott rész.
    Itt a srácok azt írták, hogy mindegyik zártnak minősül ettől függetlenül, mindegyik jó, de a circ kényelmesebb.
    Ha nem ilyen spural lett volna az XB600, akkor biztos azt rendelem meg.

    Majd este írok, hogy milyennek találtam az XB500-at.

    @dragon11: Azért annyira ne szomorkodj. Ennyiből is durva cuccot lehet kihozni! :) Bár én nem értek hozzá annyira és eléggé laikus is vagyok, de pl a Denon D1100 hangja lenyűgözött - én mélykedvelő vagyok - és az "csak" 50 ezer forint és simán telefonról elhajtottam. Gondolom egy erősítős hangkártyával mégszebb lehet hangzás. Laikusként azt mondom, hogy elég lehet egy erősítős hangkártya, nem biztos, hogy kell külön egy külső erősítő is. Persze nyilván az a legjobb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák