Új hozzászólás Aktív témák

  • gelbelex

    őstag

    válasz Kiskokash #18011 üzenetére

    A T70 bizony más kategória, mint az Amperior. :K

    Hadd kérdezzem meg, melyik MM-ban hallgattad az Amperiort?

    Kövezzetek meg, eddig nekem a Bose AE2 hangja hasonlított jellegében a legjobban az (eddigi hordozható kedvencem) Amperiorhoz, persze nyilvánvalóan nincsenek mindenben egy szinten.
    Az Amperior lett volna nálam a befutó, ám egykét sűrűre kevert Springsteen dallal (mobiltelefonról) zavarba tudtam hozni, búgós-zavaros-fárasztó hangja lett tér nélkül, szemben az AKG Q701-gyel (ez volt kéznél :) ), ami még mobilról is kellemesen hallgatható volt, és a kényes zenéket is szépen elhelyezte a térben. Persze, nem egy kategória, de ezt én nem tudom elnézni az Amperiornak. Még az AE2 is jobban vette ezt az akadályt...
    Tudom, vegyek rendes lejátszót, és próbáljam újra az egészet azzal... :R
    (Még nincs döntés, lehet, hogy szükség is lesz rá, és akkor újra is kezdődik a keresés.)
    De még nem tettem le arról, hogy olya fejest találok, ami mobilról is elég jól szól.

    Úgy tűnik, nekem a puha mélyekkel rendelkező fejesek nem jönnek be igazán, még akkor sem, ha a mélyek nem nyomják el a többi hangot. Inkább legyenek a mélyek szárazabbak, de feszesek. Ugyanakkor elég sok (és tiszta, elkülönülő) magas hangot keresek egy fejesben; vélhetőleg kompenzálnom kell a konszenzustól eltérő fülkarakterisztikámat.

    Vodkaboy: :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák