Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz szakibá... #17001 üzenetére

    Perdöntő nem tudok lenni, és kifejezett, egyidejű összehasonlítást én sem tudtam tenni, de hallgattam őket azonos forrásról, és vannak érzéseim erről. Ahhoz tudnám hasonlítani, hogy nekem az a sejtésem-véleményem, hogy gyárilag a HD555/595-ben (és az alsó Shure SRH-kban) sem teljesen azonos a driver, hanem valamennyi modifikációs eltérés netán van köztük (hangsúlyozom, gyárilag, mert mint tudjuk, pótalkatrészként ugyanazt adják mindkettőbe). Azt vélem, hogy a HD595-mod végrehajtásával nem kaptam meg teljesen a gyári HD595 hangját, és a különbséget esetleges driverkülönbségben valószínűsítem. Ugyanígy, a két Fostex között is érezni véltem valamennyi kifinomultság-különbséget, amiről azt vélném, hogy egy kis drivermodifikációs okból ered. De mint mondtam, ez csak érzés, lehet, hogy semmi alapja - ráadásul felerészt emlékképen alapszik. Mindazonáltal a zubehőr, azaz párna, szivacs, hasonlók változtatásával nekem még nem sikerült ilyen jellegű kifinomultságkülönbséget elérnem fejhallgatón.

Új hozzászólás Aktív témák